Elektroninė registracijos į medžiokles sistema
 

Dėl registracijos į medžiokles prašome kreiptis el. paštu medziokle@ukmu.lt arba atvykstant į urėdiją adresu Vilniaus g. 140, Ukmergė. Registracija vykdoma darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:00.

Registracijos į medžioklę formą galite parsisiųsti paspaudę ant nuorodos medžioklės užsakymo forma


 
Medžioklės sezono metu, net ir tomis dienomis, kai nemaloniai dvelkia drėgme, dangus aptrauktas tamsių debesų gaurais ir nežada giedros, o vėjo blaškomos snaigės lipdo akis, sunkiai panešdami purvu ar sniegu aplipusius batus, vyrai traukia į mišką. Medžioti.
Ukmergės miškų urėdijos profesionaliosios medžioklės ūkiui plėtoti skirta 16824 ha, iš kurių 6224 ha – valstybinių miškų. Šis plotas driekiasi Ukmergės, Širvintų, Anykščių ir Panevėžio rajonais. Medžioklės plotai 1989 metais perimti iš Širvintų medžioklės ūkio ir Naujamiesčio medžioklės ūkio Taujėnų baro. Medžioklėse, be mūsų šalies piliečių, dalyvauja užsienio šalių medžiokliai. Juos aptarnauja patyrę jėgeriai, kurie rūpinasi papildomu žvėrių šėrimu, įrengia medžioklės bokštelius, prižiūri plotus. Žvėrims įrengta 44 ha pašarinių laukelių, žvėrys šeriami žiemą. Atvykę svečiai apgyvendinami patogiuose medžioklės nameliuose Taujėnų ir Širvintų miškuose. Medžiotojai yra sumedžioję daug vertingų trofėjų. Komercinės medžioklės – tai ir gera proga svečiams iš užsienio šalių pažinti Lietuvą, mūsų šalies tradicijas.
Profesionaliajai medžioklei skirtuose plotuose gyvena 25 briedžiai, 155 taurieji elniai, 290 stirnų, 490 šernų. Reti vilkai ir lūšys.
 
Už medžioklės organizavimą atsakingas miško apsaugos inžinierius Evaldas Aštrauskas. Tel Nr.: 8 615 33255, el. paštas: evaldas.astrauskas@ukmu.lt